slide 01

 

Program aktywna SLIM trwa 90 dni i opiera się na kompleksowym podejściu do odchudzania, które polega na dpowiednim dopasowaniu do stanu organizmu: diety, poziomu aktywności fizycznej i utrzymaniu wysokiej motywacji do działania.

Podczas programu pilnujemy, abyś żyła zdrowo i aktywnie. Stopniowa utrata wagi sprzyja wzrostowi Twojej energii życiowej i polepsza stan zdrowia. Dlatego program możesz powtarzać dowolną liczbę razy - nie jest wymagana przerwa pomiędzy kolejnymi edycjami.

 

Program obejmuje:

BADANIA I TESTY ZDROWOTNE I WYDOLNOŚCIOWE

Podczas programu regularnie przeprowadzamy pomiary i badania, min.:

  • pomiar parametrów (waga, wymiary),

  • kontrola wydolności fizycznej (test mięśniowy, wydolnościowy, pomiar tętna, ciśnienia),

  • które pozwalają na elastyczne dopasowywanie treningu i diety do aktualnej kondycji i stanu organizmu. Wszystkie pomiary zapisujesz w specjalnym zeszycie, dzięki czemu możesz śledzić postępy.

 

ZBILANSOWANA DIETA I KONSULTACJE DIETETYCZNE

Specjalista (dietetyk) na podstawie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia i preferencji żywieniowych ułoży jadłospis, dzięki któremu wdrożysz zasady zdrowego odżywiania i odchudzania, ustalicie plan działania.

W trakcie trwania programu twoja dieta w razie potrzeby będzie korygowana, tak abyś mogła osiągnąć najlepsze rezultaty.

 

ZAPLANOWANY I KONTROLOWANY TRENING

Z uwzględnieniem Twojej kondycji i stanu zdrowia, rozpisany zostanie dla Ciebie indywidualny trening. W zależności od twoich preferencji może być to trening grupowy, indywidualna praca na siłowni/ Sali Kardio lub trening mieszany.

Liczba godzin treningu podczas programu nie jest ograniczona – możesz więc ćwiczyć właściwie codziennie. W praktyce zalecamy jednak do utrzymania poziomu aktywności sugerowanego przez Twojego Trenera Personalnego.

 

OPIEKA TRENERA PERSONALNEGO

Twój Trener personalny przeprowadza pomiary parametrów oraz kontrole efektów i wydolności fizycznej. Opracowuje również plany i zalecenia treningowe dopasowane do twojej aktualnej kondycji i możliwości. Otrzymasz rozpisany szczegółowy plan treningowy, który jest aktualizowany i korygowany po każdym kolejnym teście.

Twój Trener zadba również podczas waszych spotkań o twoją motywację i przekaże Ci wiele cennych uwag i praktycznych rozwiązań dotyczących codziennej aktywności i odpowiedniego sposobu odżywiania się.

 

EDUKACJA Z ZAKRESU ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Podczas programu nauczysz się jak żyć aktywnie. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę i pomożemy wykształcić odpowiedni nawyki. Zdrowe, aktywne życie wbrew powszechnej opinii wcale nie wiąże się z wyrzeczeniami , a jedynie ze stosowaniem kilku prostych zasad. Najtrudniej jest zmienić swoje nawyki – my postaramy się pomóc Ci w zmianie stylu życia.

 

MOTYWACJA i WSPARCIE

Dyżur mailowy - w trakcie trwania Programu Odchudzającego Dietetyk oraz twój Trener odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwieją Twoje wątpliwości.

Porady online – na naszym blogu detykowanym programowi odchudzającemu znajdziesz porady, ciekawe informacje i pomysły, które pomogą Ci w odchudzaniu.

Treningi pomiarowo – motywacyjne – Twój Trener Personalny podczas waszych spotkań motywuje Cię do działania i pomaga przetrwać gorsze chwile.

Kontrola aktywności – monitorujemy Twoją aktywność. Jeżeli twoje treningi będą coraz rzadsze na pewno zwrócimy Ci na to uwagę.

 

 powrot

Responsive Free Joomla template by L.THEME